Atribuită
Cumpărare directă
USA METALICA DIN TABLA DE OTEL DUBLU DECAPATA,GROSIMEA 1.5MM INTERIOR SI EXTERIOR ,CU IZOLATIE TERMICA SI FONICA LA INTERIOR(VATA MINERALA BAZALTICA 50MM) SI PROFILE "U" DE INTARITURA DISPUSE PE TOATA LUNGIMEA USII dimensiuni atipice 1100*2100 deschidere : stanga echipata cu Broasca Monobloc 3 pasi -cilindru fluture +protectie cilindru vopsire in camp electrostatic culoare : optionala
- Număr anunț
- DA26179885
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- COM SERVICE 101 ARTICOLE S.R.L. (CUI 7004549)
- Cod CPV
- 44221000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.