Atribuită
Cumpărare directă
1.COD: 019.05.010 Denumire: Biureta bruna automata Pellet ISOLAB cu robinet din PTFE, 10 ml, clasa AS Furnizor: ISOLAB Termen de livrare: 3 - 5 saptamani 2 bucati Pret unitar; 806.66 Pret total: 1,613.32 2. COD: 020.08.001 Denumire: Para ISOLAB pentru biurete automate, model standard, 1 buc Furnizor: ISOLAB Termen de livrare: STOC - 24 ore 2 bucati Pret unitar; 25.38 Pret total: 50.76 3. COD: 020.07.025 Denumire: Sticla bruna ISOLAB pentru biurete, slif NS 29/32, 2000 ml Furnizor: ISOLAB Termen de livrare: 3 - 5 saptamani 2 bucati Pret unitar; 58.91 Pret total:117.82 4. COD: 5900000 Denumire: Para de cauciuc pentru pipete Standard Marienfeld, 20 ml Furnizor: Marienfeld Termen de livrare: STOC - 24 ore 3 bucati Pret unitar; 21.73 Pret total:65.19 5. COD: 5900001 Denumire: Para de cauciuc pentru pipete Universal Marienfeld, 100 ml Furnizor: Marienfeld Termen de livrare: 3 - 5 saptamani 5 bucati Pret unitar; 22.90 Pret total:114.50 6. COD: 013.01.101 Denumire: Baloane cotate ISOLAB cu slif NS 14/23, 100 ml, clasa A, 2 buc Furnizor: ISOLAB Termen de livrare: 3 - 5 saptamani 4 bucati Pret unitar; 46.93 Pret total:187.72 7. COD: 2332171 Denumire: Baloane cotate cu slif Marienfeld, 5 ml, 10 buc Marienfeld Termen de livrare: 3 - 5 saptamani 4 bucati Pret unitar; 286.20 Pret total:1,144.80 Pret pachet: 3294.11 RON fara TVA
- Număr anunț
- DA26150175
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.294,11 RON
- Valoare atribuită
- 3.294,11 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.