Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) PENTRU UN AUTOTURISM DACIA LOGAN CU NR INMATRICULARE: CT09TSC. ASIGURATOR: CITY INSURANCE VALABILITATE POLITA: 12 LUNI

Număr anunț
DA26174295
Autoritate contractantă
TEATRUL DE STAT C ONSTANTA (CUI 21903044)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,50 RON
Valoare atribuită
349,50 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,50 RON

din 349,50 RON estimat