Atribuită
Cumpărare directă
Carnet de bonuri valorice pentru carburant auto continand 25 file cu valoarea nominala a filei de 50 lei. Tipurile de carburant cate se pot achizitiona cu bonurile valorice trebuie sa fie benzina, motorina, GPL. Livrarea carnetelor se va face gratuit, la sediul autoritatii contractante.
- Număr anunț
- DA26129965
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET BUZAU (CUI 27425640)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.105,14 RON
- Valoare atribuită
- 2.105,14 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.