Atribuită Cumpărare directă

LAMPA GERMICIDA PROLUX G K 55W/SP LAMPA GERMICIDA PROLUX G 36W-A-DO

Număr anunț
DA26130146
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
PRECISA SRL (CUI 14859728)
Cod CPV
31532920-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.567,24 RON
Valoare atribuită
12.567,24 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.567,24 RON

din 12.567,24 RON estimat