Atribuită Cumpărare directă

Capsator de birou Novus Stabil 30 coli 100x 246 150x266 rosu buc 3 29.50 NV340002 Capsator Novus B10FC capsare plata capse no10 20coli albastru buc 4 36.00 AY01093 Marker permanent A-series corp plastic vf 2mm negru buc 3 2.63 AY01092 Marker permanent A-series corp plastic vf 2mm albastru buc 2 2.63 AY00526 Textmarker A-series corp dreptunghiular vf.1-5mm galben buc 5 2.43 NV2247 Capse Novus 24/6 1000 capse/cutie buc 50 3.15 NV2210 Capse Novus nr.10 1000 capse/um buc 50 2.81 AY01165 Pix fara mecanism A-Series/ Alphapen plastic transp albastru buc 150 0.36 RP00201 File de protectie Ecomax orange peel A4 plastic 100 buc/um set 5 7.15 AY0008 Fluid corector A-series/Wizard20ml pe baza de apa cu pensula buc 10 2.85 AY30293 Foarfeca A-series Soft Grip 25.4 cm buc 2 10.89 KS20220 Lipici lichid Kores 50 ml buc 5 4.69 KS873372 Lipici solid Kores 20g buc 2 3.98 DL301M Dosar Standard alb cu sina A4 carton 10 buc/um set 15 3.85 NV3260 Perforator Novus B260 maxim 60 coli 2 perforatii negru buc 2 127.00 NV33006 Perforator Novus Master 25 coli 2 perforatii rosu buc 2 29.57 SF004 Sfoara bumbac ghem 100g buc 10 4.88 LM011 Dosar albastru cu sina si 2 perforatii A4 plastic 25buc/um set 8 12.27 LM010 Dosar rosu cu sina si 2 perforatii A4 25 buc/um set 8 12.27 LM012 Dosar verde cu sina si 2 perforatii A4 plastic 25buc/um set 4 12.27 RO502020 Creion mecanic Rotring Tikky III vf.0.5mm corp rosu buc 3 12.50 RO505508 Mine creion mecanic Rotring 0.5mm HB lung. 60mm 12buc/um buc 10 4.17 AY110503 Copert

Număr anunț
DA26164921
Autoritate contractantă
COMUNA BALESTI (PRIMARIA COMUNEI BALESTI)(CONSILIUL LOCAL BALESTI) (CUI 4898797)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.667,69 RON
Valoare atribuită
1.667,69 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.667,69 RON

din 1.667,69 RON estimat