Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare Servicii de Bilant de mediu pentru colectare si epurare ape uzate din Moneasa si Dezna, judet Arad si intocmire Raport care cuprinde concluziile bilantului de mediu cu recomandari pentru elementele programului de conformare, la pretul total de 12.000,00 conform caluzelor contractuale si a ofertei transmisa de catre dvs. Atasam draftul de contract referitor la serviciile mai sus mentionate. In cazul in care acceptati clauzele contractuale din draftul de contract , va solicitam sa verificati datele de identificare ale societatii dvs.si sa il trimiteti inapoi pe e-mailul: achizitii@caarad.ro, pentru a putea fi listat si pus la semnat in cel mai scurt timp posibil.
- Număr anunț
- DA26158001
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
- Furnizor / câștigător
- Dumescu Florin (CUI 20472016)
- Cod CPV
- 90711000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.