Atribuită
Cumpărare directă
1 Lavetă 2 Set 3 lavete microfibră 3 Mop cu rezervă 4 Detartrant 5 Săpun lichid 5L 6 Mături PVC 7 Făraș 8 Soluție spray curățare geamuri 9 Spray curățare multisupragețe 5 în 1 300 ml 10 Soluție spălat pardoseli/parchet 11 Soluție universală de curățat tip CIF 12 Praf de curățat tip Tix 13 Saci menajeri PVC 35 l 14 Odorizant WC 15 Hârtie igienică 16 Role hârtie prosop FIORE 2/SET 17 Burete pentru curățat 18 Rezervă pentru aparat odorizant de cameră automat 250 ml
- Număr anunț
- DA26163304
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.958,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.958,65 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.