Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CAZARE LA HOTEL - 7 NOPTI DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA / PERFECTIONARE CAZARE IN REGIM / DOUBLE IN HOTEL PRESIDENT, BAILE FELIX WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO TARIF AFERENT LOCATIILOR/PERIOADELOR: 30.08.2020-06.09.2020

Număr anunț
DA26163348
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.571,43 RON
Valoare atribuită
3.571,43 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.571,43 RON

din 3.571,43 RON estimat