Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie la cele două clădiri de la sediul A.J.P.I.S. CARAS-SEVERIN din municipiul Reşiţa, str. Traian Lalescu, nr. 27, jud. Caraş-Severin. Se va face dezinfecția după terminarea programului de lucru respectiv după orele 14:00, în zilele de 14.08.2020 respectiv 28.08.2020, având în vedere necesitatea gestionării cât mai eficiente a situației provocată de prezența Coronavirus - COVID 19, conform legislației în vigoare.
- Număr anunț
- DA26142588
- Autoritate contractantă
- AGENȚIA JUDEȚEANĂ PENTRU PLĂȚI ȘI INSPECȚIE SOCIALĂ CARAȘ-SEVERIN (CUI 24710587)
- Furnizor / câștigător
- VIREFO AVANTAJ SRL (CUI 31126425)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 833,04 RON
- Valoare atribuită
- 833,04 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.