Atribuită
Cumpărare directă
1. Specificatii tehnice Serviciile de Call Center trebuie sa indeplineasca minim urmatoarele specificatii tehnice conform specificatiilor tehnice atasate: - posibilitatea înregistrării numărului de apeluri; - posibilitatea înregistrării timpilor de aşteptare; - posibilitatea generării de diverse rapoarte; - număr unic pentru preluare apeluri cu tarif normal; - preluarea tuturor apelurilor cu timp de asteptare sub 2 minute; - setarea unui IVR cu ramuri definite pentru diverse tipuri de solicitari (maxim 6 ramuri); - disponibil 12 ore în zilele lucrătoare, 4 ore in zilele nelucrătoare; - activități minime derulate in cadrul call center: - Customer Care Inbound - Retentie - contactarea clientilor ofertati de alti furnizori cu scopul de a-i retine la Hidroelectrica - Telesales, cu campanii pentru.... 2. Prestatorul trebuie sa faca dovada existentei unui contract pentru acest tip de serviciu Valoarea estimata a contractului pina la data de 31.12.2020 este de 82.381 Lei fara TVA pentru toate serviciile descrise in specificatiile tehnice. Va rugam sa ne transmiteti oferta dvs ferma, tehnica si financiara si dovada experientei similare printr-un contract pe acest tip de serviciu, prin e-mail catre: carmen.brebu@hidroelectrica.ro pina la data de 24.08.2020 ora 10,00.
- Număr anunț
- DA26172552
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 79512000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.000 RON
- Valoare atribuită
- 81.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.