Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze servicii de închiriere sistem integrat financiar-contabil multi-institutie, conform caietului de sarcini nr. 42SE/12.08.2020, atasat prezentei achizitii. Cantitatea reprezinta prestarea serviciilor pentru o perioada de 2 luni. Se va incheia un contract de prestari servicii.

Număr anunț
DA26152908
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72260000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat