Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T Buc 1,fir trimmy Hva 3,0mmX210m Wishper Twist Buc 1 pentru cositoarele apartinatoare Primariei Hoparta.

Număr anunț
DA26165126
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,28 RON
Valoare atribuită
243,28 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,28 RON

din 243,28 RON estimat