Atribuită Cumpărare directă

Reductor/Regulator de presiune cu cupla DIN pentru cilindru oxigen portabil Gaz : O2 Interval presiune intrare: pana la 300 bar Presiune de iesire nominala: 4 bar Interval debit - 0 to 25 lpm 0;1;2;3;4;5;6;7;9;12;15;25 Racord intrare : conform standardelor nationale G3/4” Racord iesire : 9/16“ UNF cu stut furtun și cupla rapida DIN Material corp : alama nichelata Buton control : poliamida Garnituri O : EPDM Filtru : Bronz sinterizat Protectie manometru : TPE (elastomer termoplastic) Certificare regulatoare : Conform cu Medical Devices Directive 93/42/EEC. Conform cu EN 10524-1 Producator: GCE

Număr anunț
DA26164812
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
MED ACCSESORIES TRADE S.R.L. (CUI 32816148)
Cod CPV
39341000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520 RON
Valoare atribuită
2.520 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520 RON

din 2.520 RON estimat