Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1. DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML X 24 BUC X 29.89 RON FARA TVA 2. MANUSI MENAJ PROFESIONALE XL X 20 SET X 4.12 RON FARA TVA 3. MSV SACI 120L 10/set SR X 25 SET X 4.49 RON FARA TVA 4. DISPENSER SAPUN LICHID 1000 ML ALB ECONOMY X 4 BUC X 35 RON FARA TVA 5. MATURA SORG 4 cusaturi X 10 BUC X 18.97 RON FARA TVA
- Număr anunț
- DA26158672
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15305089)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.241,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.241,71 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.