Atribuită Cumpărare directă

PREZENTARE: mănuși unică folosință, ambidextre, utilizate în industria alimentară/ medicală, ambalate în cutie de carton; COMPOZIȚIE: latex; GREUTATE: 550 g/cutie; MĂRIMI: S/M/L; CAPACITATE: 100 buc/cutie; AMBALARE: 20 cutii/bax.

Număr anunț
DA26176958
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL NEAMT (CUI 4145454)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,30 RON
Valoare atribuită
364,30 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,30 RON

din 364,30 RON estimat