Atribuită Cumpărare directă

Descrierea serviciilor si cantitatea solicitate se regaseste in caietul de sarcini nr. 11533/03.08.2020 postat pe site-ul www.spas-sebes.ro rubrica achizitii si atasat la prezenta

Număr anunț
DA26136538
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială, Medicală și Comunitară Sebeș (CUI 16029712)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33141800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.888,25 RON
Valoare atribuită
2.888,25 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.888,25 RON

din 2.888,25 RON estimat