Atribuită
Cumpărare directă
1 Rotors for Hettich Centrifuges, Fixed angle rotors, Fixed angle rotor 1620 A, 6×85 ml, 9000 min-1, 4226 ×g 1 buc 521-1216 Hettich 2938.52 2938.52 2 Adapter set for 6×50 ml conical tubes (29×115 mm) – 1646- set adaptoare rotor 1 set 521-1217 Hettich 999.29 999.29
- Număr anunț
- DA26147531
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 42931100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.937,81 RON
- Valoare atribuită
- 3.937,81 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.