Atribuită Cumpărare directă

Servicii de întocmire proiect faza PTh+DE + verificare proiect, pentru refacere protecție anticorozivă (conform expertiză existentă)la clădirile Nucelus și Duplex, obiectiv Parc Științific și Tehnologic Tehnopolis Iași cu respectarea întocmai a tuturor cerinţelor incluse în Caietul de sarcini. 1) Servicii de proiectare -respectiv măsuri de refacere zonală a protecției anticorozive pentru clădirile Nucleus și Duplex, în zonele indicate prin expertiză tehnică, care a fost întocmită de către o firma autorizată. Refacerea protecției anticorozive se referă la unii stâlpi metalici, mai exact la partea de la baza stâlpilor, conform Expertizelor tehnice efectuate la cele 2 clădiri. Se vor indica metodele de refacere a protecției anticorozive, materialele necesare, manoperă necesară, devize de lucrări, etc. Proiectul se va întocmi pentru fiecare clădire în parte, în 3 exemplare pe hârtie și 1 exemplar în format electronic. Proiectul se va întocmi conform normelor și normativelor tehnice în vigoare, atât cu privire la conținut cât și cu privire la opis(piese scrise și piese desenate). 2) Verificarea proiectului de către verificator atestat MLPAT la cerințele solicitate în cadrul proiectului. Termenul de livrare: conform contract

Număr anunț
DA26177197
Autoritate contractantă
TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI 16704673)
Furnizor / câștigător
ELEMENT DESIGN S.R.L. (CUI 34380850)
Cod CPV
79930000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat