Atribuită Cumpărare directă

Concentratie : 500mg ; Forma : CPR. ; Ambalaj : Cutie x 20 cpr.; Producator : ZENTIVA

Număr anunț
DA26103084
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33632100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.200 RON
Valoare atribuită
6.200 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.200 RON

din 6.200 RON estimat