Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE cos cu pedala 10 litri , mop rotativ - 1 buc , cos de birou - 4 buc

Număr anunț
DA26107246
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala “Manastireanu Mihai”, Comuna Predeal Sarari (CUI 29026785)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,01 RON
Valoare atribuită
121,01 RON
Data publicării
08.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,01 RON

din 121,01 RON estimat