Atribuită
Cumpărare directă
Verificare igienizare 12000 btu-24000 btu + incarcare freon 12000 btu-24000 btu - ref. 4144/15.07.2020, activ. 4002, solicitant Paun Puiu Viorel: - verificare si igienizare aer conditionat 12000 btu-24000 btu; - incarcare refrigerant pentru AC 12000btu-24000 btu, vidare instalatie, verificarea presiunii in instalatie, punerea in functiune a aparatelor.
- Număr anunț
- DA26126390
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT TOTAL VENT SRL (CUI 32756240)
- Cod CPV
- 50730000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.033,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.033,60 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.