Atribuită Cumpărare directă

achizitie materiale

Număr anunț
DA26150801
Autoritate contractantă
Directia Cultura si Sport Mangalia (CUI 31533976)
Furnizor / câștigător
FIMA INSTAL SRL (CUI 22444489)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.275,55 RON
Valoare atribuită
6.275,55 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.275,55 RON

din 6.275,55 RON estimat