Atribuită Cumpărare directă

CT ION MINCU - CATALOAGE, CARNETE, REGISTRE - AN SCOLAR 2020-2021

Număr anunț
DA26102570
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ion Mincu (CUI 4297894)
Furnizor / câștigător
ATEC SRL (CUI 10310742)
Cod CPV
22400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.001,80 RON
Valoare atribuită
1.001,80 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.001,80 RON

din 1.001,80 RON estimat