Atribuită
Cumpărare directă
Masa inox cu doua blaturi inox. Roti pivotante (2 cu frana) de cauciuc pe rulment avand diametrul de 5 cm. Dimensiune 60 x 42 x 80 cm. Cadru si manere din inox Pentru stoc si alte informatii sunati la 0722539106 Pretul include transportul prin curierat rapid in localitatile cu sediu Fan Courier
- Număr anunț
- DA26135998
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
- Cod CPV
- 33192200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600,84 RON
- Valoare atribuită
- 600,84 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.