Atribuită Cumpărare directă

-Date despre asigurare/acoperiri: SKODA, Nr. de inmatriculare: B03WXS, Serie de Sasiu: TMBAG7NE0H0027031, capacitate cilindrica: 1598 cmc, 81 KW, an de fabricatie: 2016. 4) Valabilitate: 26.08.2020 – 25.08.2021 5) Prima de asigurare: 720 Ron -Date despre asigurare/acoperiri: VOLKSWAGEN, Nr. de inmatriculare: B90WXO, Serie de Sasiu: WV2ZZZ7HZDH022613, capacitate cilindrica: 1968 cmc, 103 KW, an de fabricatie: 2013. 4) Valabilitate: 22.08.2020 – 21.08.2021 5) Prima de asigurare: 451

Număr anunț
DA26116705
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.171 RON
Valoare atribuită
1.171 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.171 RON

din 1.171 RON estimat