Atribuită Cumpărare directă

DOCUMENTE CORESPUNZATOARE

Număr anunț
DA26147961
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,ALEXANDRU CEL BUN'' (CUI 29105838)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT CORPORATION SRL (CUI 17432402)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.000 RON
Valoare atribuită
34.000 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.000 RON

din 34.000 RON estimat