Atribuită Cumpărare directă

Camera Web GENIUS ECam 8000, Full HD 1080p, negru

Număr anunț
DA26106470
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30237240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.185 RON
Valoare atribuită
4.185 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.185 RON

din 4.185 RON estimat