Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul de spatule cu foaie flexibila si lance curba rigida, otel si carbon, forjate la cald cuprinde: - spatula art. 621, lungime 180mm- 1buc x 28,20 ron; - spatula art. 622, lungime 200 mm- 1 buc x 29,14 ron; - spatula art. 623, lungime 220 mm- 1 buc x31,02 ron- conform ofertei 142/23.07.2020
- Număr anunț
- DA26111303
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- C.T.S. ROMÂNIA SRL (CUI 16809831)
- Cod CPV
- 39311000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88,36 RON
- Valoare atribuită
- 88,36 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.