Atribuită
Cumpărare directă
Aparat Biobase BK-Y6A pentru aplicatiile solului. Accesoriile nu sunt incluse, Modul de determinare a pH-ului din sol pentru aparatul Biobase BK-Y6A, domeniu de masura: pH 1 - 14, Modul de determinare a salinitatii din sol, pentru aparatul Biobase BK-Y6A, domeniu de masura 0.01 %Modul de determinare a nutrientilor din sol, pentru aparatul Biobase BK-Y6A, Afisaj LCD de dimensiuni mari, compatibil cu aparatul Biobase BK-Y6A
- Număr anunț
- DA26158812
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38416000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.798,05 RON
- Valoare atribuită
- 8.798,05 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.