Atribuită
Cumpărare directă
asevi 4 buc ajax de geam 5 buc pons wc 10 buc duck wc 10 buc saci menaj 60 l 10 role domestos 5 buc ajax de gresie 8 buc lavete de geanm 6 buc maturi pvc cu coada 2 buc rezerva mop 6 buc rola hartie prosop 3 buc fairy vase 1 buc cos gunoi 5 buc galeata cu storcator 2 buc
- Număr anunț
- DA26112676
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SAT POPESTI COMUNA GOLESTI JUDETUL VALCEA (CUI 29471367)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 601,27 RON
- Valoare atribuită
- 601,27 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.