Atribuită
Cumpărare directă
Acid Uric 1x500 Ml 2 Alfa-Amilaza-Eps 1x40 Ml 3 Bilirubina Totala Si Directa 2+2x50 Ml Fara Std. 1 Calciu Arsenazo 1x200 Ml 2 Colesterol 1x500 Ml 2 Creatinina 4x50 Ml 5 Fosfataza Alc. Dea 1x200 Ml 1 Gamma - Gt 1x50 Ml 4 Glucoza 1x200 Ml 5 Ast/Got 1x200 Ml 4 Alt/Gpt 1x200 Ml 4 Hdl Colesterol Direct 1x80 Ml 3 Magneziu xilidil blue 4x50 Ml 2 Proteine Totale 1x250 Ml 1 Trigliceride 4x50 Ml 5 Urea/Bun-Uv 4x50 Ml 4 Calibrator Uman 1x5 Ml 6 Ser Control Normal Uman 1x5 Ml 6 Ser Control Patologic Uman 1x5 Ml 6 Stripuri 20 cutii Control normal si patologic urina 1
- Număr anunț
- DA26113487
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI 17167080)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.445,45 RON
- Valoare atribuită
- 6.445,45 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.