Atribuită Cumpărare directă

cabanos 14x21.7, coaste afumate 21x17.8, muschi file 8x26, bacon 14x22, salam de porc 8x19.5, pastrama 8x25, kaizer 8x26.3, toba 7x15.9, carnati taranesti 6x21.5

Număr anunț
DA26102977
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000,30 RON
Valoare atribuită
2.000,30 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000,30 RON

din 2.000,30 RON estimat