Atribuită Cumpărare directă

*MEDII DE CULTURA DESHIDRATATE - Mueller Hinton Agar / AGAR MUELLER HINTON, Mediu pentru cultivarea Neisseria si pentru determinarea sensibilitatii microorganismelor la antibiotice, cutie x500gr, cod C16MM1002 - 20% discount aplicat, promotie

Număr anunț
DA26113818
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,20 RON
Valoare atribuită
191,20 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,20 RON

din 191,20 RON estimat