Atribuită
Cumpărare directă
F6U16AE (953XL) CARTUS TONER CYAN (1600 PAG) ORIGINAL HP OFFICEJET PRO 7700 F6U17AE (953XL) CARTUS TONER MAGENTA (1600 PAG) ORIGINAL HP OFFICEJET PRO 7700 F6U18AE (953XL) CARTUS TONER YELLOW (1600 PAG) ORIGINAL HP OFFICEJET PRO 7700 L0S70AE (953 XL) CARTUS TONER NEGRU BLACK (2000 PAG) ORIGINAL HP 7720 8210 8218 8721 CF540A CARTUS TONER BLACK (1400 PAG) ORIGINAL HP PRO M254,MFP 280,MFP 281 CF541A (203A) CARTUS TONER CYAN (1300 PAG) ORIGINAL HP PRO M254,MFP 280,MFP 281 CF542A (203A) CARTUS TONER YELLOW (1300 PAG) ORIGINAL HP PRO M254,MFP 280,MFP 281 CF543A (203A) CARTUS TONER MAGENTA (1300 PAG) ORIGINAL HP PRO M254,MFP 280,MFP 281 Q2612A (12A) Q 2612 A Q2612 TONER ORIGINAL LJ M1005 M 1005 M1005 MFP M1319 M 1319 M1319F M 1319 F 06R01277 CARTUS TONER BLACK (12600 PAG) ORIGINAL XEROX WC 5020 5020DN 5020V 101R00432 DRUM (22000 PAG) ORIGINAL XEROX WC 5020DN WC 5020VDN WC 5000 CF226A 26A CARTUS TONER BLACK 3,1K ORIGINAL HP LJ PRO M402 M 402 M402D M 402 D M402DN M 402 DN
- Număr anunț
- DA26105826
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.213,54 RON
- Valoare atribuită
- 4.213,54 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.