Atribuită Cumpărare directă

SERVICIUL DE REVIZIE PERIODICĂ PENTRU BULDOEXCAVATOR - conform oferta SDO003649 din 27.07.2020

Număr anunț
DA26110854
Autoritate contractantă
MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.987,06 RON
Valoare atribuită
1.987,06 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.987,06 RON

din 1.987,06 RON estimat