Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze urmatoarele produse papetărie: 1) Hârtie copiator – A4/80 gr. = 100 topuri., 2) Folie protecție – A4 75 microni = 50 seturi, 3) Mine 0,5 HB – Rotring = 30 buc., 4) Mine 0,5 B/2 – Rotring = 30 buc., 5) Creioane 0,5 – Rotring = 15 buc., 6) Creioane 0,35 – Rotring = 5 buc., 7) Dosar carton cu șină = 100 buc., 8) Marker alb permanent – S = 20 buc., 9) Marker permanent negru 2-3 mm = 50 buc., 10) Marker permanent roșu 2-3 mm = 10 buc., 11) Marker permanent albastru 2-3 mm = 10 buc., 12) Lipici – Picătura instrant 2 mg = 20 buc., 13) Saci polietilenă transparent 500*900 = 100 buc., 14) Facturier A5 fără TVA 3 exemplare = 4 seturi, 15) Calculator birou 12 digits = 2 buc.

Număr anunț
DA26117634
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.530 RON
Valoare atribuită
2.530 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.530 RON

din 2.530 RON estimat