Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigentie de santier pentru supravegherea lucrarilor de ''REABILITARE SI AMENAJARE PLATFORMA CAROSABILA ‘’ pe strada Cimitirului. IN LOC. MIHAI VITEAZU” , in procent de 1 % din valoarea lucrarilor supravegheate fara Tva, (124.680,96 lei), respectiv suma de 1.246,80 lei, fara TVA. Urmarirea lucrarilor in conformitate cu prevederile contractului de lucrari si a listelor de cantitati, verificarea cantitatii si calitatii lucrarilor, etc
- Număr anunț
- DA26110433
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
- Furnizor / câștigător
- FERODI SRL (CUI 21973090)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.246,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.246,80 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.