Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 165 top. x 11.74 Banda adeziva 48x66 1 buc. x 3.03 Banda adeziva 18*33 1 buc. x 1.60 Capse 24/6 3 cut. x 1.25 Marker negru gros 2 buc. x 1.60 Pix 12 buc. x 1.34 Rezerva cerneala 40 buc. x 0.08

Număr anunț
DA26155284
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.967,96 RON
Valoare atribuită
1.967,96 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.967,96 RON

din 1.967,96 RON estimat