Atribuită Cumpărare directă

PANTALON SUBTIRE CU BENZI RETROREFLECTANTE MICROPRISMATICE Material de baza: 67% PES+33% BBC;  Greutate: 240±5 g/m2;  Culoare: rosu-fluorescent, RAL 3026 si bleumarin, RAL 5011 (parti contrastante);  Marimi: de la 36 pana la 64, cu posibilitatea executarii de marimi speciale, la cerere;  Confectionare: doua buzunare dispuse pe sold cu deschidere oblica, in lateral doua buzunare cu clapa, doua buzunare cu clapa la spate, inchidere cu capse si slit cu fermoar, gaici in talie pentru posibilitatea ajustarii cu o curea;  Banda retroreflectanta: microprismatica (tip umbra), personalizare - “crucea vietii cu sase brate”;  SR EN ISO 20471:2003 “Imbracaminte de mare vizibilitate”, clasa 1;  Personalizare: conform cerintelor specifice Serviciului de Ambulanta

Număr anunț
DA26122116
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
MATEI CONF GRUP SRL (CUI 15158867)
Cod CPV
18234000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.430 RON
Valoare atribuită
23.430 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.430 RON

din 23.430 RON estimat