Atribuită Cumpărare directă

CONSTRUIRE WC PUBLIC IN ORASUL BALS-2 BUCATI CONFORM REFERATULUI DE NECESITATE NR.13034/22.07.2020 AL SERVICIULUI URBANISM

Număr anunț
DA26129495
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Furnizor / câștigător
SORAND SILEX SRL (CUI 32637690)
Cod CPV
45215500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.000 RON
Valoare atribuită
168.000 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168.000 RON

din 168.000 RON estimat