Atribuită
Cumpărare directă
Dimensiunea cutiei : 346 x 292 x 83 Setul contine 20 produse Unior: - 1561 Pistol pneumatic 1/2'' - 231.4/4 Prelungitor lung de IMPACT 1/2" (1/2" x 125, 1/2"x75) - 231.8/4 Acessorii IMPACT 1/2" (10 - 14, 15 - 32) - 231/4 6p Cap cheie tubulara IMPACT 1/2" (10, 13, 17, 19, 21, 22, 24, 27) - 1374 Cana de ulei 50ml - 231/4L6p Cap cheie tubulara IMPACT lung 1/2" (17, 19, 21, 22, 24, 27)
- Număr anunț
- DA26117628
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 42651000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.034,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.034,72 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.