Atribuită Cumpărare directă

SOLID STATE DRIVE ( SSD) ADATA SU800, 2.5", SATA III,512 GB

Număr anunț
DA26136039
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30233131-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,26 RON
Valoare atribuită
672,26 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,26 RON

din 672,26 RON estimat