Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de servicii pentru elaborarea studiilor de fundamentare și investigatii pentru Palatul neoclasic Gh. Plesa, respectiv: studiu istoric-arhitectural, expertiza tehnica (incluzand raportul de expertiza tehnica pentru interventia de urgenta), studiu topografic și studiu geotehnic si elaborare documentatie tehnico-economica pentru fazele de proiectare DALI, PAC, PT+DE, in vederea executarii de lucrari in primă urgență la acoperișul Palatului neoclasic Gh. Plesa, sat Obarsia de Camp, cod LMI MH-II-m-A-10367. Serviciile se vor presta conform caietului de sarcini si draft-ului de contract atasate. Va solicitam sa ne transmiteti, pe email:achizitiicjmh@gmail.com, oferta tehnica si financiara, ce vor deveni anexe la contract.

Număr anunț
DA26130898
Autoritate contractantă
JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4337344)
Furnizor / câștigător
TEAM UP PROIECTARE & CONSTRUCTII S.R.L. (CUI 41160416)
Cod CPV
71240000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.500 RON
Valoare atribuită
131.500 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131.500 RON

din 131.500 RON estimat