Atribuită Cumpărare directă

1. Toner CF226X compatibil, 3 buc. x 57 lei fara TVA = 171 lei fara TVA 2. Toner CF 230 A compatibil, 3 buc. x 37 lei fara TVA = 111 lei fara TVA 3. Toner compatibil CF217A, 5 buc. x 49 lei fara TVA = 245 lei fara TVA 4. Cartus Toner negru pentru Xerox B215 ORIGINAL - 106R04348, 1 buc. x 221 lei fara TVA = 221 lei fara TVA 5. Cartus Toner negru pentru Xerox B1022 ORIGINAL - 006R01731, 1 buc. x 193 lei fara TVa = 193 lei fara TVA 6. Toner compatibil Xerox Phaser 3052, 1 buc. x 57 lei fara TVA = 57 lei fara TVA 7. Toner compatibil Brother TN2421, 3 buc. x 49 lei fara TVA = 147 lei fara TVA 8. Toner compatibil Canon LBP 6230, 2 buc. x 47 lei fara TVA = 94 lei fara TVA 9. Toner compatibil crg715, 2 buc. x 47 lei fara TVA = 94 lei fara TVA 10. Toner compatibil Kyocera ECOSYS M8124cidn, TK8115Y, 1 buc. x 115 lei fara TVA 11. Toner compatibil Kyocera ECOSYS M8124cidn, TK8115M, 1 buc. x 115 lei fara TVA 12. Toner compatibil Kyocera ECOSYS M8124cidn, TK8115C, 1 buc. x 115 lei fara TVA 13. Toner compatibil Kyocera ECOSYS M8124cidn, TK8115BK, 1 buc. x 135 lei fara TVA

Număr anunț
DA26116711
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.813 RON
Valoare atribuită
1.813 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.813 RON

din 1.813 RON estimat