Atribuită
Cumpărare directă
Prestatorul se obliga sa presteze servicii de proiectare pentru investitia "Amenajare curte interioara cladire scoala de la nr. 767, din localitatea Semlac, judetul Arad" - Faza PT. Prestatorul va presta serviciile conform oferta nr. 3784/30.07.2020 inaintata catre beneficiar, prestatorul va intocmi: - proiect tehnic de executie; - detalii de executie; - caiet de sarcini.
- Număr anunț
- DA26115088
- Autoritate contractantă
- COMUNA SEMLAC (CUI 3518830)
- Furnizor / câștigător
- MAX PROVISION ENERGY SRL (CUI 31858269)
- Cod CPV
- 71322500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.