Atribuită
Cumpărare directă
1. fir pentru pescuit , rola 2 2. sarma pentru flori, cutie 2 3. panza sac iuta ml 50 4. Spray Lustrant pentru plante Perfect Plant 600ml: buc 20 5. Tratament pentru alge, Tetra Aqua Algostop, 12 tablete cut 10 6. Gard, paravan din bambus natural 2x5m buc 26 7. Gard gradina, paravan din rachita naturala 2x5m buc 24
- Număr anunț
- DA26129760
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 19520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.150 RON
- Valoare atribuită
- 15.150 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.