Atribuită
Cumpărare directă
Circuit ventilatie cu ambele ramuri incalzite, pacient neonatal, compatibil cu umidifator Aerodyne 2000, prevazut cu piesa in Y detasabila cu 2 porturi, 2 ramuri incalzite de 115cm si ram suplimentar de 30cm, conexiuni tip 22 flex, ambalat individual, steril. Comanda minima/unitate ambalaj: 10 bucati/cutie
- Număr anunț
- DA26124374
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33157000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.487,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.487,60 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.