Atribuită
Cumpărare directă
pachet de promovare - Servicii campanie media pentru proiectul Implementarea unui sistem de informatizare a administraţiei publice, sistem de management integrat al datelor administraţiei publice si îmbunataţirea organizarii instituţionale si a procedurilor la nivelul Municipiului Resiţa, Cod proiect 128386 1. Spot video producţie şi difuzare: 50 difuzări în max 90 zile la o televiziune locală/regională 2. Spot audio producţie şi difuzare: 90 difuzări în max 90 zile la un post de radio cu acoperire locală/regională 3. Spot video: promovare în mediul online prin google ADS și facebook ADS sau echivalent– 100.000 persoane impact sau vizualizări.- în maxim 90 de zile
- Număr anunț
- DA26130117
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- BANAT PRESS S.R.L. (CUI 41102032)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.000 RON
- Valoare atribuită
- 44.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.