Atribuită Cumpărare directă

Prezenta tine loc de comanda. Plata se va face cu ordin de plata la 30 zile de la data receptiei produsului, in contul de trezorerie specificat de furnizor la emiterea facturii. Produsele se vor livra la magazia spitalului, in intervalul orar luni-vineri 08:00-14:00. Transportul este suportat de catre furnizor, fara costuri suplimentare pentru autoritatea contractanta. APA OXIGENATA 3% - 200ML fl 40 x 1,95 FASA TIFON 10CM X 10M buc 200 x 0,85 MNUSI LATEX MARIME L buc 1.000 x 0,42 MANUSI LATEX MARIME M buc 1.000 x 0,42 MANUSI NITRIL XL buc 1.000 x 0,44

Număr anunț
DA26117649
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.528 RON
Valoare atribuită
1.528 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.528 RON

din 1.528 RON estimat